Forum otwieramysie.pl - Regulamin forum

Forum otwieramysie.pl to miejsce dyskusji na tematy związane z obecną sytuacją przedsiębiorców poszkodowanych przez "lockdown". To również miejsce na wymianę poglądów i informacji związanych z polską gospodarką. Aby Forum spełniało swoje założenia, należy przestrzegać następującego regulaminu: 1. Użytkownik publikuje materiały i komentarze na własną odpowiedzialność. Administratorzy Forum otwieramysie.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników na Forum. 2. Wszystkie dane są szyfrowane w bazie danych i dostępne tylko dla administratorów Forum. Zastrzegamy sobie prawo do przekazania wszelkich danych o Użytkowniku na żądanie uprawnionych organów, jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie związane z publikacjami na niniejszym Forum. 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum treści sprzecznych z polskim prawem, w tym treści o charakterze pedofilskim (takie treści będą natychmiast zgłaszane do odpowiednich organów ścigania), wzywających do nienawiści rasowej (współpracujmy wszyscy dla naszego wspólnego dobra), obrażających uczucia religijne (każdy ma prawo wierzyć w co chce), naruszające prawa autorskie lub prawa innych osób. 4. Dopuszczone jest użycie wulgaryzmów, jednak obrażanie siebie nawzajem i wyzywanie innych użytkowników Forum będzie skutkowało blokadą konta. 5. Moderatorzy Forum dbają o porządek i będą egzekwować zapisy regulaminu, jednak nikt nie będzie używał przesadnej cenzury. 6. Wątki zawierające bezsensowne kłótnie będą usuwane.

Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum. W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem.